Login

Správa a údržba nemovitostí, právní a finanční služby, úvěry a dotace

Společnost KLOKOČ s.r.o. především zajišťuje správu bytů. Této činnosti je podřízena firemní strategie a do oblasti správy a údržby bytového a domovního fondu směřují i naše dlouhodobé cíle.

Správa nemovitostí pro bytová družstva i samostatné domy

Správa nemovitostí pro bytová družstva i samostatné domy

Realitní a technická kancelář Klokoč nabízí správu nemovitostí a bytů pro velká i malá bytová družstva, ale i pro samotné domy, jejichž byty jsou v soukromém vlastnictví majitelů a dům nespadá pod žádné bytové družstvo. V případě domů nespadajících pod bytová družstva, kdy se majitelé domlouvají o správě nemovitosti mezi sebou, jim často chybí se správou domu jakákoli zkušenost.. Kancelář Klokoč má se správou domů a souvicejími službami mnohaleté zkušenosti. Majitelům domů nenabízíme pouze správu nemovitostí, ale také mnoho souvisejících služeb z oblasti úklidu, projektové a obchodní činnosti, přepisu nemovitostí, vodoinstalatérství, topenářství a mnohých jiných oborů.

Proč si vybrat pro správu nemovitosti právě firmu Klokoč?  Největší výhodou pro naše klienty je právě komplexnost služeb poskytovaných naší firmou. Majitelé nemovitostí či správci bytových družstev mohou přenechat starosti se správou domu na našich bedrech. Jsme schopni zajistit i různé řemeslné práce, stačí nás jen kontaktovat a vždy zařídíme vše potřebné, ať už se jedná o běžné úkony spojené se správou nemovitosti, nebo nouzový stav, který je třeba řešit neodkladně. Přenechte správu nemovitostí profesionálům.

Společenství vlastníků

Společenství vlastníků

Společenství vlastníků jsou často novodobými nástupci dříve hojně rozšířených bytových družstev. Dnešním trendem bydlení ve městech je mít svůj vlastní soukromý byt. Tyto byty v soukromém vlastnictví majitelů spadají pod společenství vlastníků, jelikož je třeba starat se nejen o vlastní byt, ale také o společné prostory domu. Mnoho družstevních bytů je přepisováno do soukromého vlastnictví, čímž vznikají nová společenství vlastníků. Na majitele bytu jsou kladeny vyšší nároky v podobě odpovědnosti za nemovitost. Správné rozhodnutí společenství vlastníků může šetřit peníze všem zúčastněným jednotlivcům.

Naše firma má velké zkušenosti s péčí o domy bytových družstev i se společenstvími vlastníků, kterým pomáháme se správou a údržbou nemovitostí. Za příznivé smluvní ceny u nás najdete jakékoli služby nutné k bezproblémovému provozu obytných domů, na profesionální úrovni. Máme kvalifikované pracovníky mnoha oborů, vyřešíme vaše problémy s administrací i praktické záležitosti jako jsou nutné opravy či plánované rekonstrukce.

 

 

KLOKOČ s.r.o., Neratovice, info@klokoc.cz
HOME Klokoč správa a údržba nemovitostí, bytů a nebytových prostor
HOME
HOME

Created by © 2007/2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign Weby pro bytová družstva a SVJ