Login

ISO 9001

Certifikace systému managementu dle ČSN EN ISO 9001 : 2016

Ukazujeme kvalitu, na kterou jsme hrdí. Úspěšné společnosti dodávají kvalitní výrobky i kvalitní služby. Kvalitní musí být vše – firemní procesy, poskytované služby i nabízené výrobky.

O vysoké kvalitě ale může hovořit leckdo. Certifikace dle ČSN EN ISO 9001:2016 je strukturovaným a systematickým způsobem, jak ji dokázat. ČSN EN ISO 9001:2016 je norma, která definuje řadu standardizovaných požadavků pro systém řízení kvality. Pomáhá, aby naše produkty neustále splňovaly požadavky našich zákazníků a odpovídaly legislativním normám.

Certifikací podle ČSN EN ISO 9001 : 2016 sdělujete společnostem, které sdílejí podobné hodnoty jako my, jak je pro nás kvalita důležitá. Potvrzujeme tím, že kvalitu a spokojenost našich zákazníků bereme vážně a prokazujeme, že naše podnikání je založeno na progresivní strategii.

ČSN EN ISO 9001:2016 je uživatelsky velmi přátelská. Plnění podmínek této normy podrobně identifikuje celý náš podnikatelský sektor a zabezpečuje pro naše klienty dosažení maimální spokojenosti.

KLOKOČ s.r.o., Neratovice, info@klokoc.cz
HOME Klokoč správa a údržba nemovitostí, bytů a nebytových prostor
HOME
HOME

Created by © 2007/2016 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign Weby pro bytová družstva a SVJ