Login

SPRÁVA A ÚDRŽBA NEMOVITOSTÍ, BYTŮ A NEBYTOVÝCH PROSTOR

Společnost KLOKOČ s.r.o. byla založena v roce 1994 a od svého založení se zaměřila na provádění správy a údržby nemovitostí, bytů vč. nebytových prostor a výkonu všech souvisejících činností. Díky pečlivému úsilí jsme si během své činnosti vybudovali pevnou pozici v oboru správy a údržby nemovitostí, bytů a nebytových prostor. Pomáháme řešit svým klientům starosti s péčí o majetek a to jak v družstevním vlastnictvím pro bytová družstva, tak i soukromém vlastnictví a pro společenství vlastníků jednotek ( SVJ ). Naše činnost je také zaměřena na správu a údržbu obecních a městských bytů. Provádíme správu bytů v Neratovicích, v Praze, tak i v celém Středočeském kraji.
 
Jsme profesionální tým, kterému nechybí smysl pro povinnost a pečlivou práci. Svoji činnost vykonáváme svědomitě, s plným nasazením a hlavně co nejlépe, pro dosažení maximální spokojenosti našich klientů. Při výkonu správy a údržby nemovitostí, bytů a nebytových prostor především využíváme mnoho zkušeností z naší dlouhodobé praxe. V poslední době se věnujeme zaváděním postupů, které plně vyhoví procesům GDPR.
 
Naše společnost při provádění správy a údržby bytových domů, jednotlivých bytů i nebytových prostor neustále dbá na zvyšování odborné úrovně svých zaměstnanců a zvyšování kvality námi poskytovaných služeb. Ke své práci využíváme nejmodernější informační technologie, moderní výpočetní techniku a trvale zlepšovaný modulový software. Popis modulového software, pomocí kterého správu bytů vykonáváme, spolu s dalšími informacemi, naleznete na našich internetových stránkách, v sekci O FIRMĚ.

Poptáváte služby pro váš dům? Vyplňte poptávku, ozveme se vám.

*
*
*
Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:
https://get.adobe.com/cz/reader/
Stáhněte si Adobe Reader
KLOKOČ s.r.o., Neratovice, info@klokoc.cz
HOME Klokoč správa a údržba nemovitostí, bytů a nebytových prostor
HOME
HOME

Created by © 2007/2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign Weby pro bytová družstva a SVJ