Login

04.03.2008 - Program podpory bydlení pro r. 2008.

04.03.2008 - Program podpory bydlení pro r. 2008.

MMR ČR vyhlásilo pro r. 2008 následující programy podpory bydlení:

Podpora regenerace panelových sídlišť pro rok 2008.
Cílem podprogramu Podpora regenerace panelových sídlišť je poskytování dotací obcím na regeneraci panelového sídliště o celkovém počtu minimálně 150 bytů. Podprogram zahrnuje věcné podmínky dané nařízením vlády č. 494/2000 Sb., o podmínkách poskytování dotací ze státního rozpočtu na podporu regenerace panelových sídlišť.

Podpora výstavby technické infrastruktury pro rok 2008
Program Podpora technické infrastruktury stanovuje podmínky pro poskytování státních dotací na výstavbu dopravní a technické infrastruktury, pro následnou výstavbu rodinných domů, bytových domů nebo bytových a rodinných domů. Tento program stanovuje podmínky pro přijímání žádostí na akce, které musí být zahájeny do konce r. 2008.

Podpora výstavby odporovaných bytů pro r. 2008
Program Podpora výstavby podporovaných bytů stanovuje podmínky pro poskytování státních dotací na výstavbu nájemních bytů se sociálním určením. Dále tento program stanovuje podmínky pro přijímání žádostí na akce, které musí být zahájeny do konce r. 2008.

Podpora oprav domovních olověných rozvodů rp r. 2008
Program Podpora oprav domovních olověných rozvodů stanovuje podmínky pro poskytování státních dotací na snížení obsahu olova v pitné vodě výměnou domovních olověných rozvodů za rozvody zdravotně nezávadné v trvalo obydlených stavbách pro bydlení, tj. v bytových a rodinných domech postavených na území České republiky. Tento program stanovuje podmínky pro přijímání žádostí na akce, které musí být zrealizovány do konce r. 2008.


Zpět na hlavní výpis

KLOKOČ s.r.o., Neratovice, info@klokoc.cz
HOME Klokoč správa a údržba nemovitostí, bytů a nebytových prostor
HOME
HOME

Created by © 2007/2016 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign Weby pro bytová družstva a SVJ